Logo-norges-danseforbund-hvit-2020
nif-logo-banner
Logo-norges-danseforbund-hvit-2020
nif-logo-banner
menu

Dommer- og Trenerseminar 26.-27. august 2022 - Alle Grener

Quality Hotel Hasle Linie
Bøkkerveien 15 I 0579 Olso
 

Velkommen til årets høydepunkt for dommere og trenere i Norges Danseforbund! 

Sted: Quality Hotel Hasle Linie - Bøkkerveien 15, 0579 Oslo

Påmeldingsfrist: 01.august '22.  Påmeldingen er bindende.

Pris:  kr 850,-  (rabatt kr 150,- for deg som har Trener- og/eller Dommerlisens)

Ved etteranmelding er prisen kr 990,-  absolutt siste frist:  13 august '22.

  • Overnatting:  
  • Rom/frokost i enkeltrom kr 990,- 
  • Rom/frokost i dobbeltrom kr 1190,-

Booking av hotellovernatting til rabattert pris må gjøres direkte til hotellet på telefon eller e-post

Oppgi Koden: DANSEFORBUND

-------------------------------

TIDSPLAN: Endringer kan forekomme.  

Fredag 26.08.22 

  • 17.30 - 20.00 - Hoveddommerseminar -  FDJ/IDO
  • 18.00 - 20.00 - Hoveddommerseminar -  Sportsdans  

Lørdag 27.08.22

  • 08.00-08.45 – Kvinneforum med frokost servering. Frokostseminar med innlegg fra Nancy Gogstad og mulighet for diskusjon og nettverksbygging etter fremlegg. En unik mulighet for kvinner til å knytte nettverk på tvers av grener.
  • 09.00 - 13.00 - GRENSPESIFIKKE DELER Dommer- og Trenerseminar: FDJ/IDO, Sportsdans, Swing
  • 13.00 - 14.00 - Lunsj
  • 14.00-14.45 – Felles del: Beslutningspsykologi v/ Jan Ole Hesselberg. Psykologspesialist, doktorgrad kandidat i Beslutningspsykologi.
    • 14.45-15.30 – Felles del: Sunn danseidrett v/ Anna Solheim. Klinisk ernæringsfysiolog og Rådgiver Sunn idrett.
    • 15.35-16.00 - Pause 
    • 16.00 - 18.00 - GRENSPESIFIKKE DELER Dommer- og Trenerseminar: FDJ/IDO, Sportsdans, Swing
  • 19.00 - Aperitiff
  • 19.30 - Felles middag

----------------------------

Grenspesifikt program Lørdag 27.08.22: 

FDJ/IDO

09.00-09.15 – Registrering

09.15-09.25 – Velkommen status NDs Akademiet v/Heidi og Ina

09.25-11.35 – PA reglement, Treningsdagbok, Trener- og Dommerrollen v/Marte, Ida, Heidi, Ina

11.45-12.15 – IDO impro v/Jeanette

12.20-13.00 – IDO slow V/Nancy

13.00-14.00 – Lunsj

14.00-15.30 – Felles del

15.30-16.00 – Pause

16.00-18.00 – Freestyle/Slow v/Penny Uttley


SPORTSDANS:

09.00-09.30 – Registrering

09.30-09.45 – Velkommen v/NDs Akademiet

09.45-11.15 – Standard v/Lasse Ødegård

11.15-11.30 – Pause

11.30-13.00 – Latin v/Sergei Milicija

13.00-14.00 – Lunsj

14.00-15.30 – Felles del

15.30-16.00 – Pause

16.00-16.45 – Barnedans v/Aleksander Makarov

16.45-18.00 – Workshop med videobedømming og diskusjon

SWING

08.45-09.00 – Registrering

09.00-13.00 - Folkeswing, Trio, Trio Show v/Trine Bekken og Eirik Bolme

13.00-14.00 – Lunsj

14.00-15.30 – Felles del

15.30-16.00 – Pause

16.00-18.00 - Salsa Line style, Cuban style, Bachata sensual v/Jazzy Ruiz

---------------------------------

 Gå til Facebook Arrangement

Se mer 
 

Påmeldingsskjema

Har du spørsmål?